Бензонасос до Audi

  • Бензонасос до Audi
Вид: електричний

Заміна бензонасоса

Відкриваємо багажник, залазимо в нього, знімаємо захисний кожух і бачимо подібну байду. Це кришка датчика рівня палива

Відкручуємо три самореза і зрушуємо металеву кришку вгору по шнуру. Є така картина

Дуже важливо запам'ятати положення всіх шлангів та проводів. Запам'ятали? Знімаємо їх і відкручуємо залізне кільце. Піднімаємо датчик рівня палива. Бачимо на ньому ще два шланга і один провід - знімаємо. Витягуємо датчик рівня палива, його тепер нічого не тримає.
Точно бак порожній? Продовжуємо ... На дні бака необхідно намацати бензонасос і стакан, в якому він розташований. Насамперед відсмикуємо пластмасове кільце. Ось таке

Тепер найскладніше. Кріплення бензонасоса влаштовано за типом стакан в стакані. Потрібно міцно вхопитися за внутрішній стакан і повернути його на 5-10 градусів проти годинникової стрілки. У мене це вийшло далеко не з першого разу. Внутрішній стакан сидить міцно в зовнішньому за допомогою трьох засувок. Виловлюємо цього гада і дістаємо на світ Божий. Виймаємо бензонасос зі склянки, відігнувши при цьому два вушка (у мене було одне, якийсь варвар відгриз друге).

Буде зовсім добре, якщо ви почистите сіточку. У мене стояв Bosch, кажуть, вони галасливі і менш надійні, тому я придбав Pierburg 7.18259.50.0

Ось порада: підпиляєте три кріплення на внутрішньому склянці (на фото видно). Гірше від цього не стане, зате буде легше знімати і одягати.
Перекидаємо шланг і два проводка на новий бензонасос. Чи не переплутайте + і -, це теж дуже важливо.

Буде не зайвим поміняти заодно і паливний фільтр. Ось мабуть і все! Збираємо все в зворотному порядку, дзвонимо друзям і йдемо пити пиво.

 

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Бензонасос до Audi

  • Модель: 16004/MG
  • Наявність: На складі
  • 1 311.00 ₴

  • Без ПДВ: 1 311.00 ₴